OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Od pátku 23. do neděle 25. 3. se konalo tradiční jarní soustředění v Pršticích. Účastnilo se jej i 17 členů našeho oddílu.
Soustředění bylo zaměřeno na nácvik základních technik, posunů, kumite i kata. Naši členové se v různých skupinkách připravovali na zkoušku na vyšší technický stupeň, na národní poháry ČSKe a národní poháry goju ryu.

Skupina připravující se na zkoušky trénovala pod vedením trenéra z Hodonína, p. Letochy. Všichni, kdo se na zkoušky připravovali, je také v neděli dopoledne úspěšně zvládli. Byli to Tomáš Karas (7. kyu), Matěj Nejedlý, Štěpán králík a Alice Kirschnerová (všichni tři na 6. kyu). Zkoušky měl dělat také Radim Nejedlý, ten se však z důvodu nemoci nezúčastnil.Účastníci zkoušek na 8-6. kyu z BUDO KAN Brno, TARO KAN Brno a Šin Mu Hodonín.

Závodní kata skupina se věnovala novým kata jako Tomari Bassai, Annan a Anan Dai, Papuren a Nipaipo. Zároveň také proběhl trénink kata týmů SCM Brno, které se již začínají připravovat na podzimní Mistrovství Evropy Goju ryu v Portugalsku.
Nejbližší akcí je již za dva týdny, tedy 1. dubnový víkend, 2. kolo Poháru talentů a Krajského poháru v Rosicích, ve stejném termínu se koná také 4. zastávka Karate 1 Premier League, které se zúčastní naše trenérka. Držte palce a sledujte, jak se našim karatistům vede na facebooku nebo na našem Instagramu ?