IMG_9695 - kopie

V sobotu 19. 5.  se v Hradci Králové uskutečnilo 2. kolo Národního Poháru ČSKe pro kategorie dorostu, juniorů, U21 a dospělých. Na tomto turnaji jsme měli 4 zástupce (trenérka Veronika se pro nemoc nemohla zúčastnit)

                V kata dorostenky, mezi celkem 40 závodnic v kategorii, nastoupily Terka Vašíčková a Míša Potášová. Terka bohužel neobhájila bronzovou medaili z 1. kola NP a prohrála již v úvodních eliminacích. To Míša Potášová vstoupila do soutěže úspěšně, když v 1. kole vyhrála 5:0 a v druhém kole 4:1. Ve třetím kole, tedy ve čtvrtfinále, podlehla pozdější finalistce Muzikářové z Liberce. Posunula se však do oprav. Tam bohužel opět prohrála a obsadila 7. příčku. Terka si trochu spravila chuť, když V kategorii kumite dorostenky nad 54 Kg v konkurenci 18 závodnic obsadila 5. příčku.

                Mezi mužskými zástupci nastoupil Filip Pohl a Tomáš Knápek. Filip Pohl (kata dorostenci) opět předvedl perfektní výkon, prohrál pouze s pozdějším finalistou Brejchou (Neratovice) a v konkurenci 24 soutěžících vybojoval jedinou medaili pro BUDO KAN - bronzovou. Tomáš Knápek vybojoval hned 2 bodovaná místa. Tím prvním bylo 5. místo v kategorii mužů do 21 let, kde prohrál s reprezentantem Bartuškou (Písek) a v repasáži se Zítkem (Praha). Z kategorie mužů si následně odvezl 7. místo

                K dalším umístněním jsme významně přispěli. Je to zlatá medaile kata týmu SCM Brno, který trénuje pod vedením V. Miškové, a jehož členem je Filip Pohl. Další medailí, ke které jsme přispěli, bylo zlato Magdy Trtíkové (Kyjov) která 2x týdně dojíždí na naše tréninky a několik let spolupracuje s naší trenérkou. Magda si tak drží s přehledem vedoucí pozici v žebříčku kata dorostenek ČSKe o 48 bodů.

                 Zlatý kata tým SCM Brno, a zlatá Magda Trtíková (KK Kyjov)